вівторок, 31 серпня 2021 р.

Новини

Маємо суттєво підтримати вчителів, - Гриневич

У 2017 році вдасться підняти зарплату педагогічним працівникам, але цього недостатньо, оскільки лише від вчителів залежить успіх реформування середньої освіти. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час відвідання Рівненської області.
За її словами, місцеві ради не розглядають нові надходження до місцевих бюджетів, що вони отримали в результаті децентралізації, як потенційні видатки на освіту.
“Ми постійно живемо між бажаним та можливим. В наступному році вдасться підняти зарплату педагогічним працівникам на 50%, але цього недостатньо. Ми маємо суттєво підтримати вчителів – лише від них залежить успіх змін, які ми сьогодні починаємо. Оновлення програм початкової школи, впровадження Нової української школи – усі ці зміни залежать від того, чи зможемо ми працювати разом єдиною командою”, - зазначила Лілія Гриневич.
Вона також наголосила, що дуже важливо передбачити в місцевих бюджетах гроші на підвищення зарплат для педагогічних працівників, яким зарплатню платить місцева влада. Зокрема, працівникам дошкільної освіти, зарплата яких фінансується з місцевих бюджетів.
Як відомо, в уряді планують підняти заробітні плати українським вчителям, зокрема, з 1 січня 2017 року вчитель вищої категорії має отримувати від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

Науково-практична конференція «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva.Skills» для фахівців з мовної підготовки вищих навчальних закладів»

18 листопада 2016 року о 10 год. 00 хв. в актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться науково-практична конференція для викладачів, освітян та науковців вищих навчальних закладів на тему: «Конференція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva.Skills» для фахівців з мовної підготовки вищих навчальних закладів».
Мета конференції - осмислення та реалізація концепції змішаного навчання (Blended Learning) у методичному та організаційному складових практики викладання англійської мови.
У програмі передбачається презентація платформи Lingva.Skills, виступи методологів, презентація кращих світових практик вивчення англійської мови завдяки технології змішаного навчання, обговорення у інтерактивному форматі.
Детальна програма буде надана пізніше.
Захід відбудеться за сприяння Міністерства освіти і науки України та ініціативи  Соціального проекту вивчення англійської мови «Lingva.Skills» (www.lingva.ua), за підтримки Інституту модернізації змісту освіти та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 Участь у конференції безкоштовна. Проїзд, проживання та харчування - за рахунок учасників конференції.
Для участі у конференції попередня реєстрація обов’язкова.
Реєстрація на конференцію:
goo.gl/SzG2mL
За додатковою інформацією щодо подання матеріалів для виступів, організації та проведення науково-практичної конференції звертатися до Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка за телефоном: (044) 521-33-27 та за посиланням: www.univ.kiev.ua в рубриці «Новини».

Україна розпочала перепідготовку вчителів англійської

В Україні стартував проект «Вчителі англійської мови – агенти змін», в рамках якого протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови у семи областях та місті Києві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Проект «Вчителі англійської мови – агенти змін» є пілотним проектом в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов Україна speaking, що реалізується ініціативою GoGlobal спільно із Британською Радою в Україні та МОН.

«Навчання вчителів відбуватиметься за каскадним принципом. У семи областях та місті Києві на конкурсній основі ми відберемо 170 вчителів, які пройдуть підготовку за європейськими стандартами та стануть тренерами-наставниками для колег. Далі кожен із підготованих нами тренерів проведе навчання для щонайменше 20-ти вчителів англійської мови у своєму місті, районі, селі», – розповів заступник міністра освіти Павло Хобзей.

Під час реалізації проекту Британська Рада в Україні забезпечить кваліфікованих тренерів у кожній області України, що беруть участь у пілотному проекті. У свою чергу, Міністерство освіти і науки та ініціатива Go Global нададуть координаційну та організаційну підтримку проекту.

Перші тренінги для відібраних на конкурсній основі вчителів відбудуться вже у лютому 2016 року в семи областях України - Волинській, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Черкаській та місті Києві.

Нагадаємо, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Громадська ініціатива Go Global, що була підтримана Національною радою реформ, є координатором та промоутером ідеї підвищення рівня знання іноземних мов серед населення України.

26 September – European Day of Languages

The European Day of Languages (EDL) was first celebrated in 2001 during the European Year of Languages. At the end of this campaign the Council of Europe’s Committee of Ministers decided to make EDL an annual event, to be celebrated each 26 September. Every year, millions of people in the Council’s member states and elsewhere organise or take part in activities to promote linguistic diversity and the ability to speak other languages.
The general aim is to draw attention to Europe’s rich linguistic and cultural diversity, which has to be encouraged and maintained, but also to extend the range of languages that people learn throughout their lives in order to develop their plurilingual skills and reinforce intercultural understanding. EDL is an opportunity to celebrate all of Europe’s languages, including those that are less widely spoken and the languages of migrants.
The European Day of Languages is a time to celebrate the 6,000+ languages spoken around the world, promote language learning and have some multilingual fun!
Who can participate and how?
Free materials from the Council of Europe
Download and print or save postersEDL logostickers and lanyards

Професійні знання вчителів англійської мови
на заключному етапі конкурсу «Вчитель Року» перевірятиме Кембриджський університет

Екзаменаційний департамент Кембриджського університету надасть 25 тестів TKT (Teaching Knowledge Test) для 25 кращих вчителів України, з метою об’єктивної перевірки знань з методики викладання англійської як одного з етапів конкурсу.

Немає коментарів:

Дописати коментар